top of page

Domy w zabudowie szeregowej z widokiem na Tatry

Widok na Tatry i dolinę Dunajca

3 Pokoje

2 Łazienki

Stanowiska

O inwestycji

4 kameralne, parterowe segmenty z poddaszem użytkowym są obecnie w trakcie budowy i zostaną ukończone początkiem oddane do użytku początkiem 2024 roku. Powierzchnia użytkowa wynosi 109m2. Segmenty zostaną ocieplone wysokiej jakości styropianem o grubości 15 cm co zapewni wysoką energooszczędność. Zamontowane zostaną energooszczędne okna PCV w nowoczesnym systemie trzyszybowym. Inwestycja będzie ogrzewana gazowo poprzez niskotemperaturowe piece gazowe najnowszej generacji.

Rozkład pomieszczeń

PARTER: przestronny salon z dużym przeszkleniem, duża kuchnia z jadalnią, przedpokój z miejscem na pojemną szafę w stałej zabudowie, łazienka, kotłownia.
 

PIĘTRO: 3 pokoje (10,5m2, 12,5 m2, 15m2), duża i ustawna łazienka

Niepowtarzalny widok

Działka znajduję się 195 metrów powyżej Nowego Sącza. Jest to nie tylko gwarancja usytuowania ponad miejskim smogiem, ale również niepowtarzalny widok na Tatry oraz dolinę Dunajca. Sprawdź lokalizację naszej inwestycji i zaplanuj wycieczkę w pogodny dzień. Poczuj spokój tego miejsca i zapuść swoje korzenie właśnie tutaj.

Cisza i spokój są Ci bliskie? W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tylko 4 domy. Wypocznij z dala od miejskiego zgiełku będąc jedyne 6 minut od centrum.
 

Lokalizacja

W bezpośrednim sąsiedztwie

•   2 place zabaw (850 metrów, 1km)

•   Duży sklep spożywczy: 2km

•   Szkoła podstawowa (Wielogłowy): 2,7km (5 min samochodem)

•   Najbliższy przystanek do/z centrum Nowego Sącza : 700m (9 minut pieszo)

•   Przychodnia : 2,5km

•   Poczta : 2,5km

Blisko centrum

Jeżeli szukasz domu, który zapewni Ci wypoczynek w cichej i spokojnej okolicy, ale nie chcesz przy tym poświęcać zbyt wiele czasu na codzienne dojazdy do centrum miasta to Wielopole jest idealną opcją do rozważenia. Dom na sprzedaż w Wielopolu znajduje się blisko Nowego Sącza. Dojazd do centrum samochodem zajmuje około 6 minut, a od nowosądeckiego rynku dzieli go jedynie 5,5 kilometra.

Aktywny wypoczynek

Lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Oferowana przez nas inwstycja znajduje się jedynie 2,5 kilometra od ścieżki rowerowej EuroVelo 11. Trasa rowerowa o łącznej długości 6550 kilometrów łączy północno- wschodni kraniec Norwegii i biegnie, aż do słonecznej Grecji. Polski odcinek przebiega między innymi przez Nowy Sącz wzdłuż malowniczych dolin Dunajca i Popradu. Ścieżka w okolicach Nowego Sącza jest płaska i w zdecydowanej większości wykończona asfaltową nawierzchnią. To idealne miejsce do jazdy na rowerze, spacerowania, biegania, jazdy na rolkach i wielu więcej innych aktywności. 

Wolisz bardziej wymagające trasy? Wokół Nowego Sącza znajdziesz setki kilometrów różnorodnych tras rowerowych, od tych asfaltowych poprowadzonych wzdłuż dróg publicznych, aż po wymagające leśne ścieżki wytyczonych wśród malowniczego Beskidu wyspowego. W pobliżu Wielopola znajdują się liczne lasy, które idealnie będą się nadawać na rodzinne spacery.

Dużo podróżujesz?

Wielopole znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej DK75 łączącej Nowy Sącz z Brzeskiem, Krakowem i Tarnowem. Ta lokalizacja jest idealnym wyborem dla osób często wyjeżdzających z Nowego Sącza. Wystarczy kilka kilometrów by całkowicie wyjechać z aglomeracji Nowego Sącza.

Potrzebujesz więcej informacji?

Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe

Email: info@domwielopole.pl

Tel: 604 506 428

bottom of page